Wielka wymiana kontaktów, zdobywaj wiedzę i rozwijaj biznes!

Jak zdobywać wiedzę i rozwijać sieć kontaktów?  Można czytać, można pytać, można śledzić prefesjonalne serwisy internernetowe. Można również skorzystać ze spotkań networkingowych, podczas których w miłej i przyjaznej atmosferze nawiązujemy kontakty i relacje.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe i ostatnie w tym roku spotkanie networkingowe!

To już 14 edycja Wielkiej Wymiany Kontaktów w Warszawie. Po raz pierwszy spotka się ponad 150 przedsiębiorców wraz z inwestorami na Giełdzie Papierów Wartościowych. Wydarzenie odbędzie się również w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości we współpracy z inwestorzy.tv

Kiedy: 16 listopada 2016

Gdzie: GPW – Giełda Papierów Wartościowych, ul. Książęca 4

Będzie to niezwykła okazja do wymiany kontaktów i doświadczeń w wybranym gronie Przedsiębiorców. Połączymy środowisko Przedsiębiorców z Inwestorami.

Wielka Wymiana Kontaktów to spotkania, rozmowy oraz merytoryczne wykłady praktyków biznesu:

  • „Psychologia inwestowania i finanse behawioralne” – czyli jak wykorzystać emocje do osiągnięcia biznesowego sukcesu – Paweł Cymcyk  Gdy myślimy o pieniądzach zawsze pojawiają się emocje. Najsilniejsze z nich to chciwość i strach, które wpływając na codzienne decyzje finansowe każdego z nas mocno oddziałują na globalne rynki finansowe. O tym połączeniu emocji i ekonomii, a także o najczęstszych psychologicznych pułapkach, w które często nieumyślnie wpadamy przez nasze skłonności poznawcze i motywacyjne, opowiem w czasie swojej prezentacji. Zapraszam na Emocjonomikę Rynków Finansowych.
  • „Dream. Plan. Success” – Krzysztof Hillar Podczas swojego wystąpienia pokażę, dlaczego bogatsi stają się coraz bogatsi i dążą do nowych lepszych rezultatów, a biedni stają się coraz biedniejsi i bardziej nieszczęśliwi. OpowieM również o tym, jak zaczynając w branży od zera MOŻna w rok osiągnąĆ to, na co inni pracują latami.

Szczegółowy program i zapisy: www.wielkawymianakontaktow.pl