Rusza kampania (Nie)zależne Ilony Felicjańskiej

Kim są (Nie)zależne ? Każda z nas może nią być, jeśli będzie ze sobą w zgodzie, a to co przeszła wykorzysta i uzna za bardzo cenną lekcję. Każde przeżycie nas czegoś uczy. Każda chwila jest tylko jedna i warto  z niej czerpać. (Nie)zależne to silne, piękne kobiety, mające niegdyś swoje słabości, jak każdy. One jednak po zetknięciu się z uzależnieniem, zaburzeniem odżywiania, po walce z nimi i wygranej – stały się bogatsze. Odnalazły siebie.

Kampania (Nie)zależne ma na celu pokazanie – zwłaszcza tym osobom, które jeszcze walczą – że uzależnienia czy zaburzenia to nie wyrok. To choroby z którymi można wygrać, ale można to zrobić tylko dzięki sobie. Jest to kwestia zrozumienia i wejrzenia głęboko w siebie.

Nie potrafiłaś sobie poradzić z wieloma sytuacjami, nie dbałaś o siebie? Najwyższy czas powiedzieć – dość. Jesteś ważną, wyjątkową osobą! Jak każda z nas – wygranych, możesz sobie poradzić, a utrata sensu stanie się Twoją trampoliną, jeśli tylko uwierzysz.­­ Chcesz być taka jak my, (Nie)zależne? Daj sobie szansę! Nie pozwól sobie stracić kolejnego dnia!

Projekt społeczny (Nie)zależne ma poruszyć trudny, ale jakże ważny i coraz bardziej aktualny temat uzależnień oraz zaburzeń odżywiania wśród kobiet. A także pomóc zmienić stereotypy, stygmatyzację i edukować, dawać szansę i wspierać, bo to tego najczęściej wtedy potrzebują kobiety. Tak niewiele, a zarazem tak wiele.

(Nie)zależne to w końcu wyjątkowo piękny, sensualny kalendarz, którego bohaterkami jest dwanaście kobiet, dla których ich „zależności” były początkiem lepszego życia. Autorem zdjęć do kalendarza jest Arcadius Mauritz (www.arcadius.co).

W ramach kampanii organizowane będą spotkania, warsztaty i szkolenia. Wszystkie informacje dostępne są na stronie www.instytutmilosci.pl