Posłuchaj kobiet, które odnoszą sukcesy i potrafią godzić życie zawodowe ze swoimi pasjami

Grzegorz Turniak niestrudzony orędownik wartościowych idei: networkingu, minglingu, zarządzania talentami i karierą na kolejną edycję Akademii Rekomendacji zaprosił dwie kobiety, które odnoszą sukcesy i potrafią godzić życie zawodowe ze swoimi pasjami.  Dr Agnieszka Grostal – zdobywała doświadczenie na stanowiskach managerskich w międzynarodowych korporacjach finansowych, m.in. Banku Handlowym w Warszawie, Estera Olejniczak – Jest współzałożycielką firmy szkoleniowo–coachingowej Next Level. Rozmówczynie podzielą się praktyczną wiedzą o tym, jak osiągnąć sukces w biznesie.

Czy łatwo jest zajmować się domem, dziećmi oraz jednocześnie zarządzać dużą firmą, pozostając przy tym „fajną babką”, która dba o swoje pasje i spełnia marzenia? Jak trudno jest wejść na sam szczyt kariery w wysokich szpilkach? Czy makijaż i kawa wystarczy, bo po nieprzespanej nocy mistrzowsko poprowadzić jedno z najważniejszych spotkań biznesowych w firmie? Poruszymy ten temat 11 września podczas Akademii Grzegorza Turniaka – Sukces kobiet z pasją. Spotykamy się o godzinie 16.30 w Business Link PGE Narodowym. Poznamy inspirujących przedsiębiorców i managerów chętnie dzielących się swoimi doświadczeniami.

Więcej informacji —–>  http://www.akademiarekomendacji.pl/

Bilety dostępne —–>      http://agt-wrzesien2017.evenea.pl/

Dla wszystkich Pań, które się zarejestrują – organizatorzy przewidują prezent dla koleżanki – kod na bezpłatne wejście. Kod zostanie wysłany na adres mailowy w ciągu 24 h od opłacenia rezerwacji.

Dodatkowo!
Rafał Mirkowski jako właściciel patentu i autor MULTIPLANERA ufundował dla naszych wszystkich gości najbliższej AGT kalendarze nowej generacji!
* są pocięte w poprzek
* podzielone na wiele grup tematycznych
* kalendarz, notatnik i skorowidz w jednym