Największy w Polsce Kongres Kobiet Biznesu już 1 czerwca!

Polish Businesswoman Congress, to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego w jednym miejscu spotka się 2000 przedsiębiorczych osób, żądanych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami dla biznesu.

Przed Wami kolejna VII edycja fenomenalnego, pełnego inspiracji wydarzenia, które zmotywuje Was do życia w pełni mocy i osiągania zaplanowanych celów.
1 i 2 czerwca 2017 roku wystąpią przed Wami uznani mówcy i wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej. To największy kongres dla kobiet biznesu w Polsce, który na stałe wpisały się w plan biznesowych wydarzeń o charakterze międzynarodowym.
Dzięki Polish Businesswoman Congress, zaczniecie dostrzegać więcej nowych możliwości rozwoju dla siebie i swoich firm.

Kogo zobaczymy podczas wydarzenia?
Wystąpią między innymi:
– Beata Kapcewicz – praktykujący lider, trener, mówca, prezes Zarządu Librandt. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu programów rozwojowych dla menedżerów w Polsce oraz warsztatów i wystąpień na biznesowych scenach. W jej programach rozwojowych brało udział blisko 30 000 menedżerów, specjalistów i przedsiębiorców.
– Jacek Walkiewicz – mówca motywacyjny, psycholog, autor książek „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości”. Właściciel autorskiej księgarni „Pełna MOC słów” na ul. Chmielnej 10 w Warszawie. Prywatnie żonaty (żona Monika), ojciec czwórki dzieci, pasjonat turystyki kempingowej.
– Anna Wawrzyniak – psycholog, akredytowany coach, certyfikowany Trener Biznesu, autorka książki „SuccessWay czyli 8 szerokości geograficznych Twojego sukcesu”, prywatnie miłośniczka motocykli, podróży i wspinaczki sportowej.
– Profesor Rafał Ohme – jeden z pionierów neuronauki konsumenckiej na świecie, członek Zarządu Neuromarketing Science & Business Association (NMSBA), organizacji zrzeszającej przedstawicieli świata nauki i biznesu z 91 państw. Jest profesorem nadzwyczajnym oraz ekspertem w dziedzinie psychologii emocji, komunikacji i badań nad mózgiem. Niedawno ukazała się jego najnowsza książka „emo sapiens”.
– Beata Jurasz – psychopedagog kreatywności, trener biznesu, life & business coach oraz trener międzynarodowego programu „Odyssey of the Mind”, kolekcjonerka sukcesów swoich klientów. Jest autorką książki „ Uwolnij ptaka”.
– Adam Adamonis- aktor, trener komunikacji biznesowej, twórca autorskiej metody Organic Dance, która wspiera pracę nad autentycznością i wiarygodnością w ruchu i na scenie. Od ponad 17 lat prowadzi treningi indywidualne, warsztaty grupowe. Specjalizuje się treningach służących lepszemu budowaniu relacji, neutralizowaniu negatywnych efektów pracy pod presją i w stresie.

Inspirujcie się i twórzcie lepszą przyszłość swojego życia. Rezerwacji miejsc możecie dokonać tutaj
Konferencja odbywa się pod patronatem Coachingu w Spódnicy