Misja

Coaching w Spódnicy łączy kobiety, które podążając za swoimi pasjami, w zgodzie z własnymi wartościami mają odwagę dokonywać pozytywnych zmian w życiu.

Miejsce, do którego Was zapraszamy ma na celu pomóc Wam, Drogie Czytelniczki, przede wszystkim ruszyć z miejsca. Coach jest niczym wiatr, który dmucha w żagle statku. Ale to Wy nadajecie kierunek temu żeglowaniu i ustalacie cel do którego zmierzacie. Dlatego sterem, żeglarzem, okrętem zawsze będziecie Wy, a Coaching w Spódnicy – niczym dobry coach – jest tylko (i aż) sprzyjającym wiatrem. Kierunek i prędkość podróży pozostaje jednak zawsze w Waszych rękach.

Na stronach Coachingu w spódnicy oprócz starannie dobranych publikacji przygotowanych przez ekspertów o ugruntowanej wiedzy i kompetencjach będziecie mogły przeczytać wywiady z wyjątkowymi osobami oraz zapoznać się z nowościami książkowymi.

Na blogu przeczytacie między innymi o:

  • Rozwoju osobistym i zawodowym
  • Odwadze i skutecznej komunikacji
  • Umacnianiu poczucia własnej wartości
  • Życiu w poczuciu sensu i zgodnie z wartościami
  • Realizacji marzeń i pasji

Mamy nadzieję, że zyskacie motywację, by dokonywać istotnych zmian, osiągać ważne cele, a także znajdziecie garść inspiracji i refleksji potrzebnych do tego by wieść dobre i pełne radości życie.

Redakcja Coaching w Spódnicy