Misja

Coaching w Spódnicy jest kontynuacją projektu, który kilka lat temu połączył tysiące kobiet, szukających pomysłu na własny biznes i wskazówek, jak prowadzić firmę.

Spotykałyśmy się na warsztatach w Klubie Kobiet Biznesu przy ul. Tarczyńskiej w Warszawie, na Biznes Mixerach organizowanych w warszawskim hotelu Hyatt Regency oraz podczas ogólnopolskich warsztatów z cyklu Kariera w spódnicy prowadzonych pod patronatem dziennika Rzeczpospolita. W efekcie tych spotkań powstał Marketing w Spódnicy – pierwsza w Polsce platforma komunikacji i marketingu dla przedsiębiorczych kobiet.
W ciągu pięciu lat istnienia projektu poruszane problemy coraz bardziej wykraczały poza świat marketingu i promocji. Ważniejsze i potrzebniejsze okazały się rozmowy na temat spełnienia, osiągania życiowej harmonii, wierności tradycyjnym wartościom, potrzebie satysfakcji z wykonywanej pracy. Szkolenia, warsztaty i wykłady zamieniły się w spotkania coachingowe, które zaowocowały wzrostem motywacji i skutecznością podejmowanych przez uczestniczki działań. I tak powstał Coaching w Spódnicy, który łączy kobiety, które podążając za swoimi pasjami, w zgodzie z własnymi wartościami mają odwagę dokonywać pozytywnych zmian w życiu.

Miejsce do którego Was zapraszam ma na celu pomóc Wam, Drogie Czytelniczki, przede wszystkim ruszyć z miejsca. Coach jest niczym wiatr, który dmucha w żagle statku. Ale to Wy nadajecie kierunek temu żeglowaniu i ustalacie cel do którego zmierzacie. Dlatego sterem, żeglarzem, okrętem zawsze będziecie Wy, a Coaching w Spódnicy – niczym dobry coach – jest tylko (i aż) sprzyjającym wiatrem. Kierunek i prędkość podróży pozostaje jednak zawsze w Waszych rękach.

Na stronach Coachingu w spódnicy oprócz starannie dobranych publikacji przygotowanych przez ekspertów o ugruntowanej wiedzy i kompetencjach będziecie mogły przeczytać wywiady z wyjątkowymi osobami oraz zapoznać się z nowościami książkowymi. Jestem przekonana, że zarówno ludzie, których poznajemy jak i książki, które czytamy mogą nas zainspirować do podjęcia właściwych kroków w drodze do osiągnięcia zawodowego sukcesu i dobrego życia.

Na blogu przeczytacie między innymi o:

  • Rozwoju osobistym i zawodowym
  • Asertywności i skutecznej komunikacji
  • Dbałości o urodę, zdrowy styl życia i dobrostan
  • Umacnianiu poczucia własnej wartości
  • Życiu w poczuciu sensu i zgodnie z wartościami
  • Realizacji marzeń i pasji
  • Rozwoju duchowym

Mam nadzieję, że zyskacie motywację, by dokonywać istotnych zmian, osiągać ważne cele, a także znajdziecie garść inspiracji i refleksji potrzebnych do tego by wieść dobre i pełne radości życie.

Z miłością i życzliwością,

Katarzyna Magdalena Domańska, założycielka Coachingu w spódnicy, filozofka i certyfikowany coach

PS Spódnica w nazwie i logo nie jest przypadkowa. Niech nam stale towarzyszy ten atrybut kobiecości. Nie musimy konkurować z mężczyznami ani przejmować ich stylu pracy. Nie potrzebujemy spodni, by odnieść sukces. Wolimy spódnice:-)