Jak zwiększać zaangażowanie współpracowników i rozwijać talenty?

Jest takie miejsce, w którym kobiety sukcesu mogą poznać najnowsze trendy w rekrutacji z wykorzystaniem Social Media, dowiedzą się jak dopasować stosowane przez siebie metody do kandydatów i nauczą się technik zwiększania zaangażowania pracowników i budowania marki swojej firmy. Gdzie i kiedy można się tego dowiedzieć?W Warszawie, 23 listopada  odbędzie się kolejna edycja Kongresu HR na Szpilkach. Jeżeli zajmujesz się branżą HR i pasjonuje Cię tematyka zarządzania zasobami ludzkimi, dołącz koniecznie. To dobra okazja by dowiedzieć się jak odkrywać i rozwijać ukryte talenty w swojej organizacji.
Kongres „HR na szpilkach” to specjalne wydarzenie organizowane przez Grupę Most Wanted! od 4 lat. W trakcie wszystkich edycji wzięło w nim udział ponad 1000 uczestniczek. Cykl „HR na szpilkach” ma na celu umożliwienie wymiany doświadczeń, zapoznanie z nowymi aspektami biznesowymi oraz przede wszystkim umocnienie wizerunku Kobiet w Biznesie. Nasi prelegenci to czołowi eksperci, praktycy z różnych dziedzin, którzy dzieląc się swoją wiedzą chcą wspierać kobiecą przedsiębiorczość – kobiety twórcze, odważne, chcące się rozwijać i realizować zawodowo.

Jeśli zaś chcesz dowiedzieć się jak zbudować własną markę to koniecznie musisz przyjść na warsztaty „Budowa marki osobistej rekrutera – podstawą skutecznej rekrutacji”, który poprowadzi Maja Gojtowska. Maja jest ekspertem w dziedzinie Employer Brandingu, PR i komunikacji wewnętrznej.

Ciebie też nie może zabraknąć w trakcie tego wyjątkowego wydarzenia! Zgłoś swój udział już dzisiaj. http://www.hrnaszpilkach.pl/

Kongres odbywa się pod patronatem Coachingu w Spódnicy. Zapraszamy!