Jak zatrudniać dobrych pracowników z wykorzystaniem social mediów

Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn – tam są nasi znajomi, klienci a także przyszli pracownicy. Jak znaleźć tych, którzy są najbardziej wartościowi? Jak wyłowić prawdziwe talenty?

Na te oraz inne pytania będzie można znaleźć odpowiedź już 28 i 29 września, podczas XII edycji konferencji HR na szpilkach dedykowanej kobietom biznesu.

XII edycja konferencji z serii HR na szpilkach  jest przeznaczona dla kobiet, które chcą rozwijać swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności w zakresie HR. To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat zatrudniania właściwych pracowników z wykorzystaniem social mediów i zarządzania nimi w sposób najbardziej efektywny, budowania zaangażowania i wielu innych zagadnień. Jest ona dedykowana wszystkim profesjonalistom – kobietom w biznesie zainteresowanym HR.
Podczas tej edycji będzie możliwość uczestnictwa zarówno w konferencji, jak również w wyjątkowych warsztatach. Prelekcje pierwszego dnia wygłoszą eksperci i ekspertki z ogromnym doświadczeniem i wiedzą z dziedziny HR – Stella Brala, Marzena Jankowska, Dawid Stefaniak, Krystian Dryniak, Magdalena Zamojska, Karol Zamojski oraz Magdalena Nowacka. Tematy poruszane podczas wystąpień to między innymi – budowanie zaangażowania pracowników, zwiększanie efektywności pracy dzięki treningowi siły i odporności psychicznej, wpływ wiedzy na temat inteligencji emocjonalnej na rozszyfrowywanie kandydatów do pracy, rekrutacja poprzez media społecznościowe, zarządzanie i znajdowanie talentów oraz analityka HR w zarządzaniu różnorodnością.
Drugiego dnia konferencji odbędą się warsztaty „Kobieta HR w działaniu – skuteczna liderka
w organizacji”, które poprowadzi Magdalena Nowacka. Jest to trenerka, HR konsultant, doradca biznesowy, osoba, która ma ponad 14 lat doświadczenia zawodowego w obszarze HR. Wśród zagadnień omawianych podczas warsztatów będą między innymi
•    Kobieta HR – kim jest? Do czego dąży? Jakie ma motywacje?
•    Kobieta HR w działaniu
•    Ja kobieta HR – przedsiębiorcza (nie)zwykła
•    Ja w (nie)zwykłości przedsiębiorczej
•    Asertywność kobieca w HR & biznesie
•    Asertywność w komunikacji z klientem wewnętrznym
•    Asertywność w biznesie – odmowa oraz rozmowa o pieniądzach
Po ukończeniu warsztatów uczestniczki będą umiały świadomie budować swoją pozycję w organizacji, zrozumieją jak budować profesjonalny personal branding, poznają sprawdzone narzędzia wzmacniające efektywność w biznesie, nabiorą odwagi do asertywnej rozmowy biznesowej i wiele więcej.

O konferencji HR na szpilkach
Konferencja HR na szpilkach to cyklicznie organizowane wydarzenie dla kobiet w biznesie, które chcą rozwinąć się w obszarze HR. Ogromnym wyzwaniem jest znaleźć i zatrudnić dobrego pracownika, skomplikowane jest zarządzanie ludźmi, a utrzymanie skutecznej komunikacji w firmie przysparza często wielu problemów. Dlatego powstał HR na szpilkach – dwudniowe wydarzenie składające się
z konferencji oraz następującego po niej kolejnego dnia warsztatu. Dzięki wysokiej jakości merytoryce, inspirującym prelegentom, omówieniem najnowszych trendów HR jest to wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli w sposób efektywny podnieść kompetencje kobiet będących specjalistami w zakresie HR.

Organizator
HR na szpilkach jest cyklem konferencji organizowanych przez Grupę Most Wanted! Sp. z o.o., firmę specjalizującą się w doradztwie personalnym oraz organizacji konferencji i warsztatów branżowych.
Liczne sukcesy osiągnięte we wspieraniu klientów polskich oraz zagranicznych pozwoliły nam na zdobycie wiedzy o niezbędnych czynnikach warunkujących sukces w danej branży. Nieustannie rozwijając naszą działalność, postanowiliśmy przyczynić się do wsparcia w tym zakresie Kobiet Biznesu.

Kontakt dla uczestników
kontakt@grupamw.pl
tel: 22 113 95 50

Zapisy
http://www.hrnaszpilkach.pl/konferencje/hrnaszpilkach-bydgoszcz2017/zapisz-sie/