Jak przeżyć najlepszy dzień?

Przez długi czas byłam jedną z tych osób, które dużo robią, ale nie są produktywne; mistrzynią w sporządzaniu listy zadań. Kupowałam terminarze i zakreślacze, bo wydawało mi się, że dzięki nim stanę się poukładana. Szkopuł w tym, że bez względu na to ile pracowałam, nigdy nie udało się mi wygospodarować czasu na ważne sprawy.

Masz podobnie?

Mel Robbins, autorka bestsellera „Reguła 5 sekund”  (o książce przeczytasz również tu: http://coachingwspodnicy.pl/5-sekund-i-masz-wszystko-czego-potrzebujesz) postanowiła podzielić się z nami pomysłami na zwiększenie produktywności, szczęścia i pewności siebie. Wszystkie opisała w swojej książce, ale okazało się, że czytelniczkom zabrakło narzędzia, które pomogłoby im w trzymaniu dyscypliny.  Wpadła na pomysł stworzenia dziennika – pamiętnika, który pozwoli sprawy uporządkować a także nada im wymiar skuteczności: wreszcie to co zanotujemy może się ziścić!

Ten dziennik to najlepszy prezent jaki możesz sprawić sobie i swojej przyjaciółce. Zanotujecie w nim po prostu to co trzeba by zmotywować siebie do działania, nabrać energii i zmierzyć się z niemożliwym – czymkolwiek to dla was dziewczyny jest.

Mel pokazuje, krok po kroku, sprawdzone sposoby na odzyskanie kontroli i podejmowanie skutecznych działań w sprawach, które naprawdę się w życiu liczą.

Co możesz osiągnąć?

• Przekonasz się, co wpływa na twoją efektywność
• Zyskasz umiejętność skupiania się na rzeczach ważnych
• Przełamiesz nawyk odkładania spraw na później
• Zdobędziesz większą pewność siebie i podsycisz swoją pasję.

Sięgnij zatem po dziennik i pożegnaj się z poczuciem przytłoczenia.

Przejmij kontrolę nad swoim życiem.

Zawalcz o swoje szczęście.

Zdobądź pewność siebie godną gwiazdy.

Po prostu zrób co trzeba. Do dzieła!

Książkę wydaną nakładem wyd. Galaktyka możesz kupić TU: Reguła 5 sekund dziennik

fot./https://5secondjournal.com//