Jak odnaleźć motywację w życiu?

Jest ich siedmioro: Marek Kamiński – zdobywca biegunów, Piotr Voelkel – współzałożyciel Uniwersytetu SWPS, Zuzanna Skalska – specjalista w dziedzinie designu i trendów, Weronika Mliczewska – fotografka, podróżniczka kochająca Amerykę Południową Andrzej Bargiel – skialpinista, zdobywca wyróżnienia „Śnieżnej Panery”, Małgorzata Wojtaczka – pierwsza Polka, która samotnie zdobyła biegun, Krzysztof Wróbel – wybitny kardiochirurg realizujący zabiegi na całym świecie. Co ich łączy?

Wszyscy spotykają się na wyjątkowym kongresie Discover  the world and yourself

Kongres Inspiracji Discover  the world and yourself to pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Polsce, które ma na celu zainspirowanie do odnalezienia motywacji w życiu na podstawie prawdziwych historii i doświadczeń osób takich jak Marek Kamiński, Andrzej Bargiel czy Małgorzata Wojtaczka.

Misją kongresu jest szerzenie praktyk, podnoszenie kwalifikacji oraz wymiana doświadczeń wśród profesjonalistów i entuzjastów motywacji i coachingu w sferze osobistej i zawodowej.

Kongres Discover the world and yourself to inspiracja, lifestyle, odkrywanie siebie i nauka jak żyć w harmonii pomiędzy pracą a życiem prywatnym. To świadectwo wybitnych profesjonalistów o tym, jak pokonywać bariery i jak nie bać się ryzyka.

Chcesz zrealizować swoje marzenia, pokonać kryzysy, znaleźć motywację i inspirację do zmiany swojego życia ?

Kongres Inspiracji to wyjątkowe spotkanie z ludźmi przesuwającymi granice ludzkich możliwości. To spotkanie z ludźmi, którzy inspirują swoimi opowieściami o niebanalnym odkrywaniu świata i siebie. Ludzie, którym dzięki swojej determinacji i woli walki udało się pokonać ograniczenia współczesnego świata.

Przyjdź na Kongres Inspiracji- Discover The World & Yourself i dowiedz się m.in. jak znaleźć motywację do zmiany życia, jak spełnić swoje marzenia, jak przełamywać bariery w życiu. Co więcej, nasi inspiratorzy opowiedzą czego możemy nauczyć się na biegunach, w Himalajach, z nowoczesnego świata designu oraz od Majów z Jukatanu.

Posłuchaj porad oraz wskazówek dotyczących radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych. Przyjdź i posłuchaj współczesnych herosów!

7 MÓWCÓW
MNÓSTWO KREATYWNYCH POMYSŁÓW I ROZWIĄZAŃ
Już 31 MAJA 2017 roku w Centrum Konferencyjnym Stadionu Legia Warszawa

Start –  godz. 10:00

Szczegóły: http://kaminski.pl/kongres-inspiracji-discover-the-world-and-yourself/

prelegenci