Jak być zdrowym na całe życie? Każdy kęs ma znaczenie!

Nigdy nie zrozumiemy, czym jest choroba, dopóki nie pojmiemy, czym jest pożywienie – Hipokrates z Kos.
Właściwie to jedno zdanie wystarczy, by dać się przekonać, że klucz do zdrowia tkwi w tym jak i czym odżywiamy nasz organizm.

Dr Grażyna Pająk – biolog, dietetyk w swojej książce  „Każdy kęs ma znaczenie. Dieta doktor Grace” stara się nas przekonać do podjęcia wyzwania jakim jest: a) zrozumienie, jak funkcjonuje organizm człowieka, co mu służy a co nie, b) wdrożenia planu diety na całe życie. Książka przedstawia – jak informuje jej wydawca – autorski program żywienia w terapii antynowotworowej, chorobach immunologicznych i cywilizacyjnych. Jej przeczytanie daje odpowiedzi na takie m.in. pytania, jak:
• Jak uniknąć zachorowania na nowotwory?
• Jak dać sobie szansę na wyzdrowienie, mimo złych rokowań?
• Jak powrócić do zdrowia po chorobie?
• Jak uniknąć nawrotów raka?

Jednakże, nie jest to wyłącznie książka dla zmagających się z chorobą nowotworową (choć nie bez znaczenia jest fakt, że dieta DGD (DrGraceDiet) w ponad 85%przypadków usuwa przyczyny powstawania komórek nowotworowych a 90% chorych stosujących tę dietę wraca do pełni sił). To książka dla każdego, kto chce odnaleźć swoją drogę w utrzymaniu zdrowia i zapobiec chorobie w przyszłości. A jest to możliwe, m.in. dzięki stworzeniu indywidualnego planu prewencyjnego. Dr Pająk proponuje nam zastosowania diety DGD (DrGraceDiet), która polega na pełnym przyswajaniu wartości odżywczych z pożywienia i całkowitej eliminacji toksyn. Działa odkwaszająco, oczyszczająco i regenerująco. Dzięki niej organizm powraca do harmonijnej i prawidłowej pracy. Z diety może skorzystać każda osoba, bez względu na wiek i stan zdrowia.

Od czego więc zacząć? Najpierw powinniśmy przejść proces oczyszczania i regeneracji organizmu. Potem następuje etap stabilizacji a po nim wdrażamy 20 zasad zdrowego żywienia. Nie ma tu żadnych fajerwerków, obietnic bez pokrycia, modnych przepisów. Książka poprowadzi nas krok po kroku w procesie zmiany i będzie nam towarzyszyć na nowej drodze zdrowego stylu życia.
Już teraz możesz decydować o swoim zdrowiu i zwracać uwagę na to, jak żyjesz i co jesz.
• Wróć do swojej idealnej wagi i utrzymuj zgrabną sylwetkę.
• Pozbądź się toksyn i dbaj o swój organizm.
• Zlikwiduj stany zapalne.
• Nie dopuść do powstania komórek nowotworowych.
• Nie daj się zniszczyć grzybom – strzeż się Candidy.
• Żyj bliżej natury – zneutralizuj smog elektromagnetyczny, oczyść wodę i naucz się żyć zdrowo we współczesnej cywilizacji.

KAŻDY KĘS MA ZNACZENIE. DIETA DOKTOR GRACE.
NOWE ROZSZERZONE WYDANIE BESTSELLEROWEGO PORADNIKA
Grażyna Pająk, wyd. Pascal