Beata Abramczyk: Hashimoto, Twoje cztery pory roku

Pisząc moją pierwszą książkę, nie miałam najmniejszego pojęcia, jak to jest. Wszystko było dla mnie nowe i nieznane. Muszę się przyznać, że była to niesamowita podróż. Podróż, która dla mnie – dzięki niebiosom i spotykanym na mojej drodze ludziom – zaznaczała się w codziennym życiu jako cuda.

Kiedy egzemplarz książki „Hashimoto. Droga do uzdrowienia” siebie znalazł się w moich rękach, emocje były tak wielkie, że łzy leciały mi po policzkach jak grochy. Był to dzień moich urodzin. Dostałam prezent od losu, nieopisaną radość, ale także refleksję ogromnej pokory nad swoim życiem. Nad jego przemianą i rozwojem – do teraz i w przyszłości.

Tak zaczyna się kolejna książka Beaty Abramczyk. Książka na którą warto było czekać. I do której warto sięgnąć – zwłaszcza dziś, gdy troska o zdrowie stała się nadrzędną wartością. Początkowo książka miała ukazać się na wiosnę, ale wiosna tego roku sprawiła światu wielką niespodziankę. Świat stanął na głowie, a z nim plany i zamierzenia. Nastała jesień a wraz z nią szansa na to by wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie i życie. Książka Beaty Abramczyk dostarcza nie tylko niezbędnych wskazówek, jak zatroszczyć się o siebie (przez cały rok, nie tylko sporadycznie!), jest również źródłem inspiracji oraz osobistym przewodnikiem po szczęśliwym życiu. Każdy – bez względu na to czy ma Hashimoto czy nie, znajdzie w książce coś ważnego dla siebie.

„Jakąkolwiek porą roku przyjdzie do was ta książka, uświadomi wam, że nadeszła chwila, aby wyruszyć w waszą podróż. I właśnie ta pora roku najbardziej będzie was wspierać. Osadźcie się w niej, zatrzymajcie, rozejrzyjcie, aby nie przeoczyć niczego. W każdym momencie tej podróży jest czas na badania, bliskość z naturą, odpowiednią dietę, zmiany w kuchni, ruch, zaplanowany czas z rodziną i przyjaciółmi. Czas na zadbanie o ciało w domowym SPA, czas dla duszy. Czas pojawienia się w życiu afirmacji i wdzięczności. Nie trzeba czekać do wiosny, aby się obudzić do nowego życia. Wiosenną radość, letnią słoneczną energię, jesienną obfitość i zimową harmonię można mieć w sobie niezależnie od czasu i miejsca, w którym jest się obecnie. Wkroczenie na własną drogę przemian to mnóstwo pytań, wątpliwości i rozterek. Jeśli jednak jesteście gotowi na zmiany, to zapraszam do podjęcia wyzwania, które pozwoli wam je ogarnąć krok po kroku.
Do uzdrowienia siebie w zgodzie z czterema porami roku. Przed wami dni, które pozwolą wam być wolnymi, szczęśliwszymi i bardziej świadomymi siebie. Pamiętajcie, że jest to wasza decyzja”.

Beata Abramczyk

„Hashimoto. Twoje cztery pory roku”, wydawnictwo  Edipresse Książki.

Książka dostępna jako ebook i audiobook, także w abonamencie Legimi

Przeczytaj także: Jak wygrać z Hashimoto i żyć w zgodzie ze sobą

Beata Abramczyk: Jak wygrać z Hashimoto i żyć w zgodzie ze sobą