Zaproszenie

Akademia Wiedzy i Sukcesu już 25 i 26 listopada!

Akademia, to kolejny z elementów projektu „Sukces jest Kobietą”, który wdrażamy w życie. Oprócz dużej dawki motywacji i inspiracji, które można znaleźć co roku w książce, chciałyśmy dać kobietom także praktyczną wiedzę jak do budowania własnego biznesu się zabrać i z jakich rozwiązań skorzystać, kiedy już go prowadzimy – mówi Anna Chodacka – Penier. – Całość jest okraszona praktycznymi poradami z zakresu dietetyki i urody. 

Po raz pierwszy premierze rocznika „Sukces jest Kobietą” (4. edycja w tym roku) będzie towarzyszyć 2-dniowa Akademia Wiedzy i Sukcesu 25 i 26 listopada. Jej uczestniczki będą mieć okazję do nabycia, m.in. praktycznej wiedzy pomocnej w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.
Książka „Sukces jest Kobietą. Pasja, biznes, inspiracja” to zbiór kilkudziesięciu wywiadów z przedsiębiorczymi Polkami, które w ekskluzywnych rozmowach, odtajniają historie budowania swoich firm i marek. To także zbiór bardzo trafnych uwag i spostrzeżeń na temat kobiecej przedsiębiorczości i kobiet na rynku pracy, w ogóle.

– Rozmowy w tej edycji „Sukces jest Kobietą”, to prawdziwa skarbnica wiedzy i kilkadziesiąt „case studies”, które są przykładem m.in. tego jak biznes rozpocząć, przetrwać chwile kryzysu czy jak potencjał firmy rozwinąć. To unikalna wiedza! – mówi Anna Chodacka-Penier, kierownik projektu, z Grupy Medialnej Lifestyle. – „Sukces jest Kobietą. Pasja, biznes, inspiracja” to potężna dawka motywacji do działania – dodaje.

W tym roku, po raz pierwszy, premierze publikacji będzie towarzyszyć 2-dniowa Akademia Wiedzy i Sukcesu. – Akademia, to kolejny z elementów projektu „Sukces jest Kobietą”, który wdrażamy w życie. Oprócz dużej dawki motywacji i inspiracji, które można znaleźć co roku w książce, chciałyśmy dać kobietom także praktyczną wiedzę jak do budowania własnego biznesu się zabrać i z jakich rozwiązań skorzystać, kiedy już go prowadzimy – mówi Anna Chodacka – Penier. – Całość jest okraszona praktycznymi poradami z zakresu dietetyki i urody.

Pierwsza edycja Akademii Wiedzy i Sukcesu, obfituje w znakomitych fachowców z takich dziedzin, jak m. in.: IT, budowa marki osobistej, dietetyki, prawa i księgowości.

AKADEMIA WIEDZY I SUKCESU 2017 – PRELEKCJE/WYKŁADY
25.11, SOBOTA

*URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO – Sławomir Kotylak,
„Case study pozytywnych działań w zakresie przedsiębiorczości na poziomie samorządu oraz reklama turystycznych walorów regionu”

*OLGA WILIŃSKA (IBI.PL)
Reklama online czy offline?

*MONIKA TOCZYŃSKA (Prezes Kancelarii Audix Polska sp. z o.o.)
„Jakie zagrożenia niesie za sobą jednoosobowa działalność gospodarcza. Dlaczego warto zastanowić się nad założeniem spółki?”

*BEATA GOGULSKA (TRENER, COACH, PRZEDSIĘBIORCA)
„Pewność siebie to klucz do sukcesu!”

*AGNIESZKA KLUCZKA (Agnieszka Kluczka Consulting)
„3 kroki do niezależności finansowej wśród Kobiet’”

*GRUPA KOTRAK – Tomasz Brodziak: „Dywersyfikacja produktów i rynków czynnikiem stabilnego wzrostu”

11.00 – 17.00 – całodzienne konsultacje z dr Agnieszką Szpakowską – specjalistką z ramienia marki Amaderm i analiza stanu skóry przy użyciu profesjonalnego sprzętu kosmetologicznego.
AKADEMIA WIEDZY I SUKCESU 2017
26.11, NIEDZIELA
*SUPERBRANDME by KATARZYNA DOMAŃSKA
„Skuteczne budowanie marki osobistej”

*ANETA STRELAU, dietetyczka kliniczna
„Obalamy dietetyczne mity, które często pojawiają się w mediach i zdradzamy dlaczego diety nie działają”

*DOROTA BRACHA (EDUVISION24.PL)
„Rola edukacji finansowej w drodze do sukcesu firmy na rynku”

*Joanna Szczepaniak, autorka książki „Jak rzucić wszystko i wyjechać na Bali”
„Vademecum motywacji: Jak zacząć żyć na własnych zasadach?”
Dla wszystkich uczestniczek niespodzianki przygotowała marka Amaderm, producent dermokosmetyków.

Patroni i partnerzy projektu: Róża Thun, Centrum Praw Kobiet, Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Radio Kolor!, portalmedialny.pl., Honorowy Patronat Prezydenta Słupska Roberta Biedronia

Regularny koszt udziału 749 zł. Zgłoszenia: projekt.sukces@gmlifestyle.pl

AKADEMIA-ZAPROSZENIE